за-нас

Ningbo BestCleaner копродукции, Ltd.founded во 2015 година и се наоѓа во живописниот брег градот - Cixi, кој се наоѓа на јужниот брег на заливот Хангжу, во близина со Ningbo пристаниште на исток, и се соочува со Шангај над морето на север.

Нашата компанија специјализирана за производство на правосмукалката, вклучувајќи истражување, проектирање, калапи, инјекција и assembling.We може да произведе 2500 парчиња дневно.

Ningbo BestCleaner копродукции, ООД. (BVC за кратко) е посветен на создавање на повеќе вредности за клиентите и подобрување на купување experience.With водечки R & D капацитет во светот, производите на BVC се иновативни, ултрамодерен и карактеристика, која е водечка на тренд вакуум индустрија почиста, пак, BVC се подобри луѓе, а квалитетот на животот и животната средина.

BVC е натоварен со иновации кој е концентриран и professional.As пионер на почиста индустрија, нашата мисија е да обезбеди најдобрите производи и услуги за корисниците, пак, да се подобри шопинг искуство на перфектна, удобен и безгрижно по продажбата.

BVC Бренд Слика е добро познат во China.The основни култура на BVC: .Make чиста полесно, Нека вашиот живот подобро!
Сега, ние може да се произведуваат сите видови на безжични вакуум почиста, автомобили правосмукалката, роботот почисто Ние ја имаат добиено сертификати на ГШ, CE и CB.Welcome да контактирате со нас: Добредојдовте истрага и Посетете не:

Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со вас!


WhatsApp Online Chat !