rreth-nesh

Ningbo BestCleaner Co, Ltd.founded në 2015 dhe gjendet në qytetin piktoresk bregdetin - Cixi, i cili ndodhet në banka në jug të Gjirit Hangzhou, në afërsi me portin Ningbo në lindje, dhe ndeshet me Shanghai mbi det në veri.

Kompania jonë e specializuar në prodhimin e fshesë me korrent, duke përfshirë projektimin, kërkimin, derdhur injeksion, dhe assembling.We mund të prodhojë 2500 copë në ditë.

Ningbo BestCleaner Co., Ltd. (BVC për të shkurtër) është e përkushtuar për krijimin e më shumë vlera për konsumatorët dhe përmirësimin blerjen experience.With kryesor R & D kapacitet në botë, produktet e BVC janë të reja, newfangled dhe karakteristike, e cila është udhëheqëse trend industrisë fshesë me korrent, ndërkohë, BVC ka përmirësuar njerëzit, s cilësinë e jetës dhe mjedisit.

BVC është i ngarkuar me risi e cila është e përqendruar dhe professional.As pionier i industrisë pastër, misioni ynë është të ofrojë produktin më të mirë dhe të shërbimit për konsumatorët, ndërkohë, për të përmirësuar përvojën pazar e përsosur, i përshtatshëm dhe pa merak pas shitjes.

BVC Markë Image është i njohur edhe në China.The kulturën bazë të BVC: .Make e pastër të lehtë, le jetën tuaj më të mirë!
Tani, ne mund të prodhojë të gjitha llojet e Cordless fshesë me korrent, Car fshesë me korrent, robot Cleaner Ne kemi marrë vërtetimin e GS, CE dhe CB.Welcome të kontaktoni me ne: mirëpritur kërkesën dhe na vizitoni:

Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju!


WhatsApp Online Chat !